Відзначив своє сорокаріччя аграрний союз України
Днями в столичному Українському домі пройшли урочистості з нагоди сорокаріччя однієї з найстаріших селянських громадських організації – Аграрного союзу України (АСУ). У святкуванні взяла участь і делегація сільгоспвиробників з Чернігівщини.
Нашу область на заході представляли заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Шанойло, голова обласного осередку АСУ, директор ТОВ “Козацьке” Бобровицького району Сергій Чубовський, директор ТОВ “Крокукрзалізбуд” Прилуцького району Михайло Андрієвський та інші.
Привітання ювілярам та свої думки з найактуальніших питань аграрного розвитку країни висловили відомі аграрії. Як зазначив у своєму виступі очільник Аграрного союзу України Геннадій Новіков, сьогодні найслабкішим місцем сільських виробників є роз’єднаність, тому Аграрний союз намагається стати майданчиком для діалогу численних селянських організацій та акумулятором ідей.
Найбільш актуальною наразі залишається проблема врегулювання земельних відносин. “Головна наша вимога – ринок землі не повинен нанести шкоду господарюючим суб’єктам, – Підкреслив Геннадій Новіков. – А створити умови для нарощування інвестицій, дати упевненість господарникам у стабільності законодавчої бази”.
З нагоди ювілею кращі сільгоспвиробники-члени Аграрного союзу отримали нагороди. Зокрема, наш земляк, директор ТОВ “Крокукрзалізбуд” Михайло Андрієвський був нагороджений Почесною відзнакою Аграрного союзу України.
Довідка. Попередник Аграрного союзу – Рада колгоспів УССР була створена у грудні 1971 року з метою вирішення поточних питань діяльності колективних господарств. У 1992 році Раду колгоспів було реформовано на Всеукраїнську раду КСП, а у 2001-му – на Всеукраїнський союз сільгосппідприємств. Нинішню назву Аграрний союз України отримав у 2009-му році.
Прес-служба головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.