Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 20:51:48

Яким буде Великодневий ярмарок для чернігівців?

27.03.2014   15:51

27 березня у Чернігівській міській раді відбулась нарада з питань відзначення Великодніх свят за участю заступника міського голови Анни Романової.

Учасники заходу – посадові особи управлінь та відділів міської ради, які відповідальні за організацію та проведення святкових заходів, директор КП «Міський Палац культури», представники правоохоронних органів, обговорили стан підготовки до відзначення найбільшого християнського свята.

Заступник міського голови А. Романова наголосила, що відповідно до розпорядження Чернігівського міського голови, 12 квітня на Красній площі відбудеться Великодній ярмарок з продажу продовольчих товарів, сільськогосподарської продукції та сувенірних виробів.

«На сьогодні головне завдання - це належна організація та проведення святкових заходів. Відзначення Великодня дуже важливе для більшості чернігівських родин, тому в ході підготовки необхідно врахувати правильне і зручне розміщення торгівельних точок, естетичність їх оформлення. Також треба зобов’язати всіх учасників ярмарку дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог та Правил роботи дрібно-роздрібної торговельної мережі», - сказала заступник міського голови.

Під час обговорення вирішено, що робота ярмарку розпочнеться о 10 годині, а офіційне відкриття відбудеться о 12 годині.

Також було наголошено, що минулорічний ярмарок місто провело на високому рівні. Тож цього року необхідно докласти максимум зусиль, щоб чернігівці та гості міста не були розчаровані.

За словами начальника управління споживчого ринку та підприємництва міської ради Олени Шевчук, до участі в ярмарку залучені підприємства торгівлі та ресторанного господарства, підприємства харчопереробної промисловості, фермерські господарства та інші виробники. А під час проведення ярмарку буде проведено майстер-клас із писанкарства.

Крім того, до уваги відвідувачів представлять культурно-розважальну програму. На центральній площі міста виступлять місцеві українські народні хори, а також сучасні естрадні виконавці.

Учасники наради звернули увагу на необхідність упорядкування місць проведення заходів та забезпечення охорони громадського порядку під час проведення ярмарку.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини