Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 07:53:00

Кожне восьме підприємство харчової промисловості Чернігівщини займалося інноваційною діяльністю

14.10.2011   06:26

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів в останні роки займають домінуюче положення в промисловості області. За 2010 р. вони реалізували майже половину загального обсягу продукції промисловості. Частка продукції підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів області в Україні незначна (2,9%).

При цьому в області виробляється 7,7% від загального обсягу в Україні макаронних виробів,  8% жирних сирів, 7% вершкового масла, 4,5% етилового неденатурованого спирту, 2,2% цукру бурякового тощо.

У цій галузі зайнято 11,7 тис. осіб, або майже чверть (24,7%) від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві.

На розвиток підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів із початку 2011 р. спрямовано 161 млн.грн. інвестицій в основний капітал (52,6% усіх інвестицій промисловості). Іноземні інвестиції станом на 1 липня п.р. становили 47,2 млн.дол. США, або 48% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій в області.

Кожне восьме підприємство харчової промисловості упродовж 2010 р. займалося інноваційною діяльністю. Ними впроваджено 4 нових технологічних процеси та освоєно виробництво 2 інноваційних видів продукції. Обсяг реалізації інноваційної продукції становив 985 млн.грн. (18% загального обсягу продукції), 36,8% якої відвантажено за межі України.

З початку року підприємства харчової промисловості реалізували продукції на суму 3,8 млрд.грн. За цей період суттєво зросло виробництво соняшникової олії, жирних сирів, макаронних виробів, цукру тощо.
 

Останні новини Чернігівщини

Дитячому будинку сімейного типу в Киїнці передані продуктові набори

Дитячому будинку сімейного типу в Киїнці передані продуктові набори 07:50

Представники Служби у справах дітей ОВА та Чернігівської РВА 4 липня відвідали у Киїнці дитячий будинок сімейного типу Анни Шатирко, в родині якої виховується десятеро дітей. Мета візиту — з'ясувати житлово-побутові умови проживання вихованців.

6 липня - цей день в Україні і світі

6 липня - цей день в Україні і світі 07:43

6 липня - Всесвітній день поцілунку, у Литві – День держави, День народження Далай-лами, у Казахстані – День столиці, День пам'яті Яна Гуса у Чехії. В Іспанії – Фестиваль Сен-Фермін у Памплоні.

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня 12:47

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини