Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 00:42:47

На Чернігівщині порахували худобу. ДОВІДКА

27.03.2014   10:08

За даними обліку худоби на початок нинішнього року господарствами всіх категорій в області утримувалося 238,6 тис. голів великої рогатої худоби, у тому числі 130,9 тис. корів; 240,7 тис. голів свиней, 34,2 тис. овець та кіз.

Протягом 2013р. чисельність свиней збільшилася на 9,5%. Поголів’я великої рогатої худоби до 1 січня минулого року становило 96,8%, у т.ч. корів – 97,3%; овець та кіз – 96,9%.

Загальний ріст поголів’я свиней відбувся як за рахунок збільшення поголів’я в сільськогосподарських підприємствах (на 19,8%), так і в господарствах населення (на 3,0%).    

Найбільша кількість великої рогатої худоби утримується в господарствах Бахмацького, Борзнянського та Ічнянського районів; свиней – Прилуцького, Бахмацького та Бобровицького районів; овець та кіз – Прилуцького та Ніжинського районів.

На початок 2014р. на особистих подвір’ях селян  нараховувалося 39,0% загальної чисельності в області великої рогатої худоби, 56,4% – корів, 58,1%  – свиней, 88,6% – овець та кіз.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини