Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 10:19:08

Сучасні IT-технології допомагають комфортно спілкуватися з органами Міндоходів

27.03.2014   09:11

Розвиток сучасних IT-технологій робить комфортними звичайні речі.

Впровадження нових електронних сервісів - це  надання на безоплатній основі електронних послуг платникам податків з використанням глобальної мережі Інтернет.

Максимально електронізований процес адміністрування  податків та зборів. З початку 2014 року уже безкоштовно видано  6,6 тисяч електронних ключів, за допомогою яких платник зможе спілкуватися з органами Міндоходів в режимі реального часу. До речі, процедура їх отримання займає не більше 15 хвилин. Варто зазначити, що ключ електронного цифрового підпису можна безкоштовно отримати в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. На сьогодні на Чернігівщині розміщено чотири таких пункти - у центрах обслуговування платників податків ДПІ у м. Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській та  Менській ОДПІ.

Активно застосовуються і нові системи дистанційного обслуговування.

Зокрема, при Міністерстві доходів і зборів функціонує сервіс «Пульс», який гарантує оперативне вирішення питань, допомагає усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами, а також ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність.

Важливим є створення сприятливих умов для ін¬вестиційного клімату. Для цього підприємствам з іноземними інвестиціями Міністерство запровадило сервіс щодо аналізу моделей господарських операцій, що допоможе уникнути податкових ризиків.

Необхідність впровадження такого сервісу на часі. Адже як у вітчизняних підприємств, так і в інвесторів основною метою діяльності є одержання максимального прибутку. При цьому традиційно використовується побудова бізнес-схем, що передбачають податкову оптимізацію. Однак, через відсутність знань податкового законодавства часто інвесторам складно зрозуміти, за  якими рамками оптимізація стає порушенням.
Тож, аби уникнути непорозумінь, органи Міндоходів пропонують заздалегідь проаналізувати модель господарських операцій.

Довідково: У минулому році капітальні інвестиції в області зросли порівняно з попереднім роком на 1 % і склали майже 2,6 млрд. грн. Чернігівщина увійшла у п’ятірку регіонів України, у яких відбулося зростання інвестицій. На даний час в області працюють інвестиції з 41 країни світу.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами 09:48

Результати діяльності робочої групи з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в області за минулий рік, оновлення її складу та плани на поточний рік обговорили на робочій нараді 5 березня.

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень 09:33

Напередодні святкових вихідних фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом із представниками Нацполіції продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів насамперед на об'єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках та в закладах громадського харчування.

Фонд соціального страхування України в Чернігівській області: про підсумки роботи за 2020 рік

Фонд соціального страхування України в Чернігівській області: про підсумки роботи за 2020 рік 09:16

Про підсумки діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень за 2020 рік йшла мова на селекторній нараді з начальниками відділень.

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення 09:11

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення – 54,5%, або 535,8 тис., майже дві третини з яких проживає в міській місцевості. Середній вік жительок області – 47 років.