Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 16:59:12

Сучасні IT-технології допомагають комфортно спілкуватися з органами Міндоходів

27.03.2014   09:11

Розвиток сучасних IT-технологій робить комфортними звичайні речі.

Впровадження нових електронних сервісів - це  надання на безоплатній основі електронних послуг платникам податків з використанням глобальної мережі Інтернет.

Максимально електронізований процес адміністрування  податків та зборів. З початку 2014 року уже безкоштовно видано  6,6 тисяч електронних ключів, за допомогою яких платник зможе спілкуватися з органами Міндоходів в режимі реального часу. До речі, процедура їх отримання займає не більше 15 хвилин. Варто зазначити, що ключ електронного цифрового підпису можна безкоштовно отримати в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. На сьогодні на Чернігівщині розміщено чотири таких пункти - у центрах обслуговування платників податків ДПІ у м. Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській та  Менській ОДПІ.

Активно застосовуються і нові системи дистанційного обслуговування.

Зокрема, при Міністерстві доходів і зборів функціонує сервіс «Пульс», який гарантує оперативне вирішення питань, допомагає усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами, а також ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність.

Важливим є створення сприятливих умов для ін¬вестиційного клімату. Для цього підприємствам з іноземними інвестиціями Міністерство запровадило сервіс щодо аналізу моделей господарських операцій, що допоможе уникнути податкових ризиків.

Необхідність впровадження такого сервісу на часі. Адже як у вітчизняних підприємств, так і в інвесторів основною метою діяльності є одержання максимального прибутку. При цьому традиційно використовується побудова бізнес-схем, що передбачають податкову оптимізацію. Однак, через відсутність знань податкового законодавства часто інвесторам складно зрозуміти, за  якими рамками оптимізація стає порушенням.
Тож, аби уникнути непорозумінь, органи Міндоходів пропонують заздалегідь проаналізувати модель господарських операцій.

Довідково: У минулому році капітальні інвестиції в області зросли порівняно з попереднім роком на 1 % і склали майже 2,6 млрд. грн. Чернігівщина увійшла у п’ятірку регіонів України, у яких відбулося зростання інвестицій. На даний час в області працюють інвестиції з 41 країни світу.
 

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.