Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 16:00:05

На Чернігівщині протягом лютого припинено порушень митного законодавства майже на 117 тисяч гривень

26.03.2014   10:17

У лютому співробітниками Чернігівської митниці Міндоходів виявлено та припинено 46 фактів порушень митних правил, вартість предметів правопорушення в яких становить близько 117 тис. грн.

Серед затриманих предметів переважають промислові товари, сировина й матеріали, що оцінені у 111,4 тис. грн., решта - продовольчі товари, сільгосппродукція та  транспортні засоби.   

Протягом місяця до судових інстанцій митницею направлено 36 справ на суму  554 тис. грн. За результатами їх розгляду в дохід держави конфісковано на 250 тис. грн. товарів та накладено штрафів на 268 тис. грн.

Митницею розглянуто 10 справ про порушення митних правил, при цьому накладено штрафів на 44,5 тис. грн., до бюджету сплачено понад 36 тис. грн..

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression