Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 07:09:22

Чернігів планово входить в опалювальний сезон

14.10.2011   06:19

У цьому змогли переконатися місцеві журналісти під час традиційного прес-туру на теплопостачальне підприємство ВАТ “Облтеплокомуненерго”, а також комунальні підприємства міської ради “Новозаводське”, “Зеленбуд” і “АТП-2528”.

Журналісти мали можливість поспілкуватися з головою правління ВАТ “Облтеплокомуненерго” Юрієм Барбаровим, начальником КП “Новозаводське” Борисом Мурачем, а також заступником начальника КП “Зеленбуд” – Антоніною Цвєтковою і головним інженером “АТП-2528” Віктором Андрєєвим. У прес-турі взяв участь Чернігівський міський голова Олександр Соколов та заступник міського голови Микола Сенькович.

Міський голова повідомив, що Чернігів планомірно вступає в опалювальний сезон. Як завжди, підготовка міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період була комплексною. Житлово-експлуатаційні підприємства міста на кожен житловий будинок оформили паспорти готовності до роботи в опалювальний період, що підписані представниками житлово-експлуатадійного підприємства, теплопостачальника, а також інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області.

“У Чернігові вже опалюються всі лікувальні заклади міста, переважна більшість шкіл та дитсадків. Від сьогодні, після отримання лімітів по газу, почнемо підключати до опалення житлові будинки”, – зазначив О.Соколов. Він також додав, що фахівці відповідних міських служб працюватимуть і у вихідні, аби опалювальний сезон розпочався планомірно.

“У цілому місто готове до зими”, – такий висновок зробив міський голова.

На ВАТ “Облтеплокомуненерго” до зими підготовлено усі 45 котелень (37 з них працюють у Чернігові), усі теплові мережі та 110 центральних теплових пунктів. Журналісти під час прес-туру відвідали котельну по вул. 50 років ВЛКСМ, де працюють сучасні котли італійського виробництва з коефіцієнтом корисної дії 92%. Котельна забезпечує теплом 46 житлових будинків.

За словами Ю. Барбарова, на котельнях міста Чернігова, які обслуговує ВАТ “Облтеплокомуненерго”, відповідно до урядової постанови, проведена заміна вузлів обліку теплової енергії під сучасні прилади обліку у кількості 22 одиниць із 38 запланованих. Решту буде замінено найближчим часом.

За словами Ю.Барбарова, негативно на початок опалювального сезону впливає заборгованість населення за тепло. Цю думку підтримав і Б.Мурач, адже відсутність обігових кошт підприємств ставить у скрутне становище і не дозволяє надавати якісні послуги у повному обсязі.

На КП “Чернігівводоканал” у процесі підготовки до осінньо-зимового періоду проводилися такі роботи:

  • відновлення асфальтобетонного покриття вулиць після ліквідації аварій на водопровідних і каналізаційних мережах площею 2907,5 кв. метрів на суму 419,8 тис. грн.
  • виконуються роботи з реконструкції водопровідних насосних станцій 2-го підйому № 1,2, 3, 4;
  • виконуються роботи по санації 692 метрів водопроводу діаметром 500 ммпо вул. Котляревського;
  • виконані роботи по санації 320 метрів водопроводу діаметром 500 ммпо вул. Шевченка;
  • завершуються роботи по заміні 353 метрів водоводу діаметром 600 ммпо вул. Фікселя;
  • виконані роботи по заміні 15 метрів самопливного колектору діаметром 1400 мм біля ТЕЦ;
  • Водночас, комунальним підприємством “Чернігівводоканал”, теплопостачальними підприємствами міста проведено роботи з ремонту виробничих приміщень, обладнання, підготовки автотранспорту, землерийної техніки та механізмів до роботи в зимовий період 2011-2012 років. Відповідно до розроблених графіків, проведено сезонні випробування опалювальних мереж міста.

КП “Зеленбуд” підготувало техніку, необхідний інвентар, аби взимку забезпечити прибирання скверів та паркових зон міста. Підприємство заготувало 100 тонн піску та 52 тонни пісчано-сольової суміші.

Загалом у місті у процесі підготовки до роботи в осінньо-зимовий період виконано поточний ремонт майже 230 покрівель, ремонт 27 опалювальних систем, 25 систем гарячого водопостачання, 120 систем холодного водопостачання, відремонтовано 48 об’єкти енергозабезпечення будинків (електрощитових). За інформацією управління житлово-комунального господарства міської ради, у Чернігові до зими 2010-2011 років комплексно підготовлено усі 1728 житлових будинків.

КП “АТП-2528” для обробки вулично-дорожньої мережі в зимовий період заготувало 5 тис. тонн піску, а також підготувало 49 одиниць спеціалізованої снігоприбиральної техніки із 51 запланованих. Ведуться переговори та укладаються угоди з підприємствами, які мають на балансі спеціальну техніку, щодо узгоджених дій взимку на випадок сильних снігопадів.

Останні новини Чернігівщини

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня 12:47

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді 12:33

Пекурівка на Городнянщині відома як центр старостинського округу, до якого також входить сусідня Політрудня, а ще - як місце, де здійснюють свою діяльність ТОВ Торговий Дім "Ратібор" та СВК "Зоря", які працюють в тісному симбіозі з ПрАТ "Городнянський комбікормовий завод".

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України 09:57

Найближчої середи, 6 липня, у Коропі (неподалік ринку) відбудеться благодійний ярмарок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини