Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 11:38:34

До Дня працівників харчової промисловості

13.10.2011   19:05

13 жовтня, напередодні Дня працівників харчової промисловості, з кращими представниками цієї галузі області зустрілися голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник.

Вітаючи присутніх, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко відзначив провідну роль у забезпеченні продовольчими товарами населення як в Україні, так і в усьому світі, оскільки турбота про хліб насущний завжди була для людства однією з найважливіших.

Керівник області наголосив: сьогодні переробна галузь Чернігівщини представляє собою потужний виробничий комплекс, який налічує близько сотні великих та малих підприємств. Річний обсяг реалізації їхньої продукції складає понад шість мільярдів гривень. Крім того, переробкою сільськогосподарської продукції в районах займається понад чотириста малих суб'єктів господарювання.

Працівники харчової промисловості Чернігівщини забезпечують 10% загальнодержавного виробництва пива та жирних сирів, близько 9% макаронних виробів, понад 6% вершкового масла.

Вироблена продукція споживається не лише у більшості регіонів нашої держави, а й постачається у 32 країни світу.

"Важливо відзначити, що ефективна робота підприємств галузі обумовлена, передусім, високим професіоналізмом працівників, впровадженням нових технологій, розширенням асортименту харчових продуктів та підвищенням їх конкурентоспроможності.

Переконаний, що харчова промисловість області має великий потенціал і спроможна задовольняти різноманітні потреби населення у високоякісних продовольчих товарах", - зауважив Володимир Хоменко.

У своєму вітальному слові Анатолій Мельник, зокрема, побажав працівникам харчової галузі області міцного здоров'я, щастя й благополуччя, а також натхнення, високих матеріальних статків, нових виробничих успіхів на благо соціально-економічного розвитку Чернігово-Сіверського краю.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників харчової промисловості Анатолій Мельник вручив Почесні грамоти та відзнаки обласної ради:
-  Миколі Горді - заступнику голови правління із заготівлі сировини акціонерного товариства "Бобровицький молокозавод";
-  Людмилі Загладі - робітниці консервного цеху відкритого акціонерного товариства "Щорський завод продовольчих товарів";
-  Анатолію Івашку - директору виробничо-торгового підприємства "Лосинівський хлібокомбінат";
-  Сергію Прозуру - голові правління приватного акціонерного товариства "Линовицький цукрокомбінат "Красний";
-  Наталії Ширай - начальнику пряничного цеху публічного акціонерного товариства "Продовольча компанія "Ясен";
-  Віталію Школьному - першому заступнику директора приватного підприємства консалтингової фірми "Прометей" філії "Менський сир".

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

Надзвичайні події в області за останню добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

2 березня: цей день в Україні і світі

2 березня: цей день в Україні і світі 08:15

День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини