Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 02:32:30

В. Бережний про розвиток будівництва у Чернігові

13.03.2014   09:11

Стан будівництва житлових та інших об’єктів у Чернігові, перспективи реконструкції підземних переходів та скверу імені Богдана Хмельницького, ліквідація наслідків зруйнованого будинку № 36 по вул. 50 років ВЛКСМ, будівництво дошкільного навчального закладу в районі Масани, ремонт доріг – на ці та інші питання відповів заступник міського голови Віктор Бережний.

Сьогодні він поспілкувався з представниками місцевих комунальних засобів масової інформації.

За словами Віктора Бережного, на даний час, зважаючи на останні події в нашій країні, гостро стоїть питання економії бюджетних коштів. «Але намічені загальноміські плани не змінюються. Завдяки стабільній злагодженій роботі все буде зроблено та вирішено», - чітко запевнив заступник міського голови.

У Чернігові продовжується робота по залученню коштів інвесторів у розвиток інфраструктури міста. Будівництво багатоквартирних житлових будинків, об’єктів іншого призначення відбувається переважно за кошти інвесторів.

Так, наразі ведуться переговори з інвестором і будівельниками стосовно підписання договору щодо реконструкції підземного переходу на перетині проспектів Миру та Перемоги. При цьому всі документи готові, проводяться проектні роботи.

В цьому році серед пріоритетних завдань В. Бережний назвав проведення реконструкції скверу імені Богдана Хмельницького. Також він висловив сподівання, що дитячий садочок у районі «Масани» незабаром таки буде побудовано. «Детальний план цього житлового району затверджено, кошти з державного бюджету на будівництво виділено, тож дошкільний навчальний заклад тут збудується», - сказав заступник міського голови.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.