Демографічні показники за 2013 рік. ДОВІДКА
У 2013 р. в обласному центрі народилися 2654 дитини (1314 хлопчиків та 1340 дівчаток).
У розрахунку на 1000 наявного населення рівень народжуваності склав 9,0 проти 9,3 у 2012р. Переважна більшість матерів народили першу (55,1% усіх народжених) та другу дитину (36,2%).
Зважилася народити третю та більше дитину 231 жінка, одна з яких народила одинадцяту за рахунком дитину. Кожен п’ятий малюк народився в матерів, які не перебували в зареєстрованому шлюбі. Наймолодшими мамами стали дві
15-річні чернігівки. Середній вік жінок, що народжували, складав 28 років.
Упродовж 2013 р. в місті померло 3377 осіб. У розрахунку на 1000 наявного населення рівень смертності залишився на рівні попереднього року – 11,4. Найбільш розповсюдженими причинами смерті були хвороби системи кровообігу (63,7% усіх померлих), новоутворення (18,9%), зовнішні причини смерті (5,2%).
Жителями м.Чернігова зареєстровано 2110 шлюбів, що на 15,9% більше, ніж рік тому.
За розрахунками, на 1 січня 2014 р. в обласному центрі проживали 295,7 тис. осіб.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.