Більше 8 тисяч жителів Чернігівщини зможуть спілкуватися з податковою не виходячи з дому
За словами начальника відділу реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Чернігівській області Управління (центру) сертифікації ключів ІДД Міндоходів Анатолія Пашка, за два місяці поточного року більше 8 тисяч жителів області безкоштовно отримали понад 10 тисяч посилених сертифікатів відкритих ключів.
Як свідчить статистика, найактивнішими користувачами залишаються фізичні особи-підприємці та громадяни - понад 6,3 тис. осіб.
За два місяці року їм видано 6,6 тисяч електронних ключів. Юридичних осіб нараховувалося значно менше - майже 1,7 тисяч, які отримали 3,5 тис. ключів. Ці платники вже оцінили всі переваги систем електронного звітування.
До речі, для зручності користувачів всі сертифікати, які були отримані ними до 1 січня 2014 року, також є дійсними протягом 2 років з моменту їх отримання.
Запрошуємо підприємців, керівників підприємств, установ і організацій, які ще не приєдналися до електронного звітування, скористатися його перевагами.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.