Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 13:56:06

Зовнішня торгівля послугами на Чернігівщині. ДОВІДКА

27.02.2014   10:43

У 2013 році зовнішньоторговельні операції послугами підприємства та організації Чернігівської області здійснювали з партнерами 78 країн світу.

Обсяг експорту послуг у 2013 р. становив 20,8 млн.дол. США, що у 2,6 раза більше, ніж у 2012 р. Понад 70% обсягу послуг було надано Румунії, Росії, Білорусі, Канаді, Франції, Німеччині та Великий Британії.

У структурі експорту послуг домінуюче місце займали послуги з переробки матеріальних ресурсів (41%), транспортні (29%), у сфері телекомунікації, комп’ютерні та інформаційні послуги (14%).

Протягом року іноземні партнери надали послуги підприємствам та організаціям області на суму 30,2 млн.дол. США, що на 12,9% більше, ніж у 2012 р. Понад 80% послуг одержано від Великої Британії, Німеччини та Росії.

У структурі імпорту послуг 42% припадало на ділові послуги, 38% – на роялті та інші послуги, пов’язані із використанням інтелектуальної власності, 11% – на подорожі.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.