Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 20:38:56

У минулому році область здійснювала зовнішню торгівлю товарами із 111 країнами світу

22.02.2014   16:55

Географічне розташування Чернігівщини на стику трьох держав створює чудові можливості для розширення торговельного потенціалу регіону.

За 2013р. обсяги експорту та імпорту товарів становили, відповідно,  555,1 млн.дол. США та 586,0 млн.дол. США. Порівняно з 2012р. експорт збільшився на 2,4%, імпорт – на 7,6%.

Лідерами в зовнішній торгівлі товарами  залишаються  Росія та Білорусь, які забезпечували  35% експортних і 38% імпортних поставок.

Чернігівщина успішно розвиває торговельні зв’язки з Іспанією, Азербайджаном, Туреччиною, Румунією, Італією, Казахстаном, Молдовою та Китаєм. На ці країни припадало 28% усього експорту.

В асортименті поставок до країн світу майже 45% припадало на папір та картон, зернові культури, понад чверть – на готові харчові продукти, текстильні матеріали та текстильні вироби, деревину й вироби з неї.

Найбільшими партнерами в імпорті товарів були: Німеччина, Польща, Індія, Китай, Бразілія, Італія та США, за рахунок яких формувалося 37% обсягу надходжень.

Основу товарної структури імпорту становили тютюнові вироби, каучук, гума, папір та картон, текстильні матеріали та текстильні вироби, пластмаси, полімерні матеріали, засоби наземного транспорту, крім залізничного, котли, машини, добрива.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини