Оперативники Міндоходів Чернігівщини виявили 7 фактів реалізації паливно-мастильних матеріалів
В рамках операції «Акциз», яка проводиться з 29 січня 2014 року, оперативники Міндоходів виявили 7 фактів реалізації паливно-мастильних матеріалів з порушенням вимог чинного законодавства.
Про це повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів у Чернігівській області Олександр Ярошенко.
За його словами, під час перевірок з’ясувалося, що роздрібна реалізація паливно-мастильних матеріалів здійснювалась без реєстрації в якості суб’єкта господарювання та без одержання документів дозвільного характеру, обов’язковість яких передбачена законодавством України.
За результатами проведених заходів вилучено дизельне паливо, бензин та обладнання, що використовувались для зберігання та реалізації та були безпосередніми об’єктами правопорушення. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 1,2 млн. грн.
Відносно порушників складено 7 протоколів за ч.1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності).
Матеріали перевірок направлені до суду.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression