Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 18:42:03

Оперативники Міндоходів Чернігівщини виявили 7 фактів реалізації паливно-мастильних матеріалів

19.02.2014   12:03

В рамках операції “Акциз”, яка проводиться з 29 січня 2014 року, оперативники Міндоходів виявили 7 фактів реалізації паливно-мастильних матеріалів з порушенням вимог чинного законодавства.

Про це повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів у Чернігівській області Олександр Ярошенко.

За його словами, під час перевірок з’ясувалося, що роздрібна реалізація паливно-мастильних матеріалів здійснювалась без реєстрації в якості суб’єкта господарювання та без одержання документів дозвільного характеру, обов’язковість яких передбачена законодавством України.

За результатами проведених заходів вилучено дизельне паливо, бензин та обладнання, що використовувались для зберігання та реалізації та були безпосередніми об’єктами правопорушення. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 1,2 млн. грн.

Відносно порушників складено 7 протоколів за ч.1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності).
Матеріали перевірок направлені до суду.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини