Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 18:17:16

Середня заробітна плата в Чернігівській області у 2013 році становила 2504 грн. на місяць

15.02.2014   16:29

На підприємствах, установах та організаціях Чернігівщини (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) в 2013р. працювало 213,3 тис. осіб.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників становила 2504 грн., що у відношенні до 2012р. складає 108,5% (в Україні – 107,9%).

Реальний рівень заробітної плати (з урахуванням зростання споживчих цін та сплачених податків) відносно 2012р. становив 110%.

За рівнем оплати праці наша область випереджала Тернопільську (2359 грн.), Херсонську (2464 грн.) та Чернівецьку (2484 грн.) області.

Більш оплачуваними в економіці області були працівники добувної промисловості й розроблення кар'єрів (4136 грн.), виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (3691 грн.), фінансової та страхової діяльності (3598 грн.), виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (3497 грн.), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (3349 грн.), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (3324 грн.),    

Водночас значно нижчим від середньообласного показника був розмір середньої заробітної плати працівників, зайнятих на підприємствах із тимчасового розміщування й організації харчування, поштової та кур'єрської діяльності, виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів.   
 

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини