Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 23:19:26

Чернігівська митниця Міндоходів у 1,5 рази зменшила кількість митних оглядів

10.02.2014   08:13

«Чернігівська митниця Міндоходів працює над створенням максимально комфортних умов для здійснення зовнішньоекономічних операцій доброчесними суб’єктами господарювання-сумлінними платниками податків», - зазначив начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов під час зустрічі за «круглим столом» з представниками бізнес-спільноти регіону.

За його словами, минулого року завдяки впровадженню автоматизованої системи оцінки ризиків митниця у 1,5 рази зменшила кількість митних оглядів. Відсоток загальної кількості проведених митних оглядів до кількості оформлених митних декларацій у минулому році порівняно з попереднім роком зменшено з 5,6 % до 3,8 %.

Керівник митниці також зазначив, що найвагомішим досягненням останнього часу, спрямованим на вдосконалення процесів митного оформлення, є запровадження процедури електронного декларування. Минулого року у 1,5 рази збільшилась кількість суб’єктів ЗЕД, які застосовують електронну систему декларування. Це 157 підприємств (2012 р. - 104 підприємства). Нині на митниці в електронному вигляді оформлюється 100% митних декларацій.

Запровадження електронного декларування позитивно вплинуло на прискорення товарообігу, скорочення часу виконання митних формальностей. Середній час митного оформлення товарів на митниці становить 45 хвилин (митне оформлення експортних вантажів проводиться в середньому за 36 хвилин, імпортованих товарів - близько 1 години).

Один з найважливіших проектів - «митниця майбутнього», метою якого є прискорення та оптимізація процедур митного оформлення товарів та транспортних засобів у прикордонних пунктах пропуску, запровадження систем інтелектуальної відеоаналітики, систем зважування вантажних автомобілів та мікроавтобусів. Як пілотний проект минулого року був реалізований на митному посту «Нові Яриловичі». Міністерством доходів і зборів України запланована модернізація ще чотирьох автомобільних пунктів пропуску на кордоні Чернігівської області.

З метою вдосконалення визначення митної вартості Міністерством розробляються варіанти перенесення цієї процедури на стадію пост-аудиту. Міністерство приймає пропозиції від бізнесу щодо врегулювання зазначеного питання, - повідомив Олександр Іванов.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини