Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 22:23:05

Чернігівська митниця Міндоходів у 1,5 рази зменшила кількість митних оглядів

10.02.2014   08:13

«Чернігівська митниця Міндоходів працює над створенням максимально комфортних умов для здійснення зовнішньоекономічних операцій доброчесними суб’єктами господарювання-сумлінними платниками податків», - зазначив начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов під час зустрічі за «круглим столом» з представниками бізнес-спільноти регіону.

За його словами, минулого року завдяки впровадженню автоматизованої системи оцінки ризиків митниця у 1,5 рази зменшила кількість митних оглядів. Відсоток загальної кількості проведених митних оглядів до кількості оформлених митних декларацій у минулому році порівняно з попереднім роком зменшено з 5,6 % до 3,8 %.

Керівник митниці також зазначив, що найвагомішим досягненням останнього часу, спрямованим на вдосконалення процесів митного оформлення, є запровадження процедури електронного декларування. Минулого року у 1,5 рази збільшилась кількість суб’єктів ЗЕД, які застосовують електронну систему декларування. Це 157 підприємств (2012 р. - 104 підприємства). Нині на митниці в електронному вигляді оформлюється 100% митних декларацій.

Запровадження електронного декларування позитивно вплинуло на прискорення товарообігу, скорочення часу виконання митних формальностей. Середній час митного оформлення товарів на митниці становить 45 хвилин (митне оформлення експортних вантажів проводиться в середньому за 36 хвилин, імпортованих товарів - близько 1 години).

Один з найважливіших проектів - «митниця майбутнього», метою якого є прискорення та оптимізація процедур митного оформлення товарів та транспортних засобів у прикордонних пунктах пропуску, запровадження систем інтелектуальної відеоаналітики, систем зважування вантажних автомобілів та мікроавтобусів. Як пілотний проект минулого року був реалізований на митному посту «Нові Яриловичі». Міністерством доходів і зборів України запланована модернізація ще чотирьох автомобільних пунктів пропуску на кордоні Чернігівської області.

З метою вдосконалення визначення митної вартості Міністерством розробляються варіанти перенесення цієї процедури на стадію пост-аудиту. Міністерство приймає пропозиції від бізнесу щодо врегулювання зазначеного питання, - повідомив Олександр Іванов.

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини