Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 14:55:33

У Чернігівській області 268 тисяч телефонних абонентів

07.02.2014   10:21

На початок 2014 р. телефонна мережа області нараховувала 267,9 тис. основних телефонів, у т.ч. в сільській місцевості – 55,4 тис. (20,7%). Серед них 234,0 тис. (87,3% загальної кількості) – домашні.

Кількість основних телефонних апаратів відомчих АТС становила 4,1 тис., у т.ч. домашніх – 1,1 тис. Забезпеченість основними домашніми телефонами, з урахуванням відомчих становила 52 одиниці на 100 сімей.

Не зважаючи на популярність мобільного зв’язку в області залишається попит і на стаціонарний телефонний зв'язок. За минулий рік було задоволено 4795 заяв на встановлення домашніх телефонів, що порівнянно з 2012 р. на 10% більше, у т.ч. від пільгових категорій населення – 230.

У сільській місцевості задоволено 1006 заяв, що  в 1,5 раза  більше, ніж у 2012р. На кінець 2013 р. на селі телефонним зв’язком користувалися 770 медичних закладів, 651 школа та дошкільний заклад, 373 сільськогосподарських підприємств, 272 малона-селених сільських пунктів із населенням від 51 до 200 осіб та 231 з населенням до 50 осіб.

Обласна черга на  встановлення стаціонарних домашніх телефонів налічувала  майже 9,3 тис. заяв, у т.ч. 1,3 тис. – від  пільгових категорій населення.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини