Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 11:24:10

Ніжинські комунальні телевізійники і газетярі без зарплати! 9 місяців!

22.12.2011   13:03Агенцiя

Колектив державного комунального підприємства “Телерадіокомпанія “Ніжинське телебачення” з березня 2011 року не отримує заробітної плати.

Заборгованість по зарплаті становить 142 тисячі 568 гривень. Штатних працівників Ніжинського міського телебачення сім. Комунальне підприємство заборгувало не тільки своїм працівникам – борг до Пенсійного фонду близько 46 тисяч гривень.

Борги накопичились тому, що Ніжинська міськрада не сплачує телебаченню за висвітлення своєї діяльності, як належить за законом.
– Усі кошти, які ми заробляємо самостійно, ідуть на обов’язкові платежі, невідкладні виробничі потреби. Колектив працює, жодного дня ефір не був зірваний. Кому батьки допомагають, хто кредит узяв. Важко, – говорить директор Ніжинського телебачення Сергій Ковальов.

Заборгованість по зарплаті за дев’ять місяців у сумі 174 тисячі 992 гривні має також міська комунальна газета “Вісті”. У її колективі працює вісім чоловік. За висвітлення діяльності міська рада не розраховується з газетою 11 місяців.

На 29 грудня запланована сесія міськради. Чи приймуть депутати рішення підтримати комунальні ЗМІ?

Ольга Макуха, тижневик “Вісник Ч”

Останні новини Чернігівщини

"Борімося – поборемо, нам Бог помагає!" 11:06

Ще одна сумна дата додалась до календаря трагічних подій України. З 2020 року, 26 лютого в нашій державі відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО 10:55

Підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО підбили в 169-му Навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого.

Відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради

Відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради 10:41

26 лютого відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради. У засідання взяли участь 32 депутата міської ради, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів.

У Чернігівській області пройшов регіональний форум

У Чернігівській області пройшов регіональний форум "Органік Інвест" 10:30

Розвиток органічного виробництва є досить актуальним на сьогодні через низку екологічних, економічних та соціальних переваг. На цьому наголосив, вітаючи учасників заходу, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Олександр Савченко 25 лютого.

Десна (Чернігів) – Інгулець (Петрове) 3:0

Десна (Чернігів) – Інгулець (Петрове) 3:0 10:16

Голи: Тотовицький, 35, Гітченко, 58, Єрмаков, 84.