Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 20:59:54

У столиці заробітки вдвічі вище, ніж на Чернігівщині

05.02.2014   08:31Агенцiя

Де в Україні працювати добре

За 12 місяців 2013 середня зарплата по країні виросла на 619 грн. і за підсумками грудня склала 3619 грн. Такі дані оприлюднив Держкомстат Україн.

Найбільше заробляють громадяни, які працюють в Києві - в середньому 5618 грн. на місяць.

На другому місці - трудівники Донецькій області (4117 грн.),

На третьому - Севастополя (3911 грн.).

Найменші зарплати у жителів Чернігівської області - всього 2703 грн. /місяць. Ненабагато більше отримують ті, хто працюють в Херсонській (2811 грн.) і Волинській (2817 грн.) областях.


http://kp.ua/daily/040214/436729/

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини