Про реалізацію промислової продукцію підприємствами Чернігівської області. Статистика
Підприємства Чернігівської області за 2013р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 14,1 млрд.грн.
В обсязі реалізації більше двох третин (67,2%) становила продукція підприємств переробної промисловості, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 43,9%, виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 10,5%, машинобудування – 5,2%. Частка реалізації підприємств із постачання електроенергії, газу, пари становила 20,9%, добувної промисловості – 11,4%.
В обсязі реалізації промислової продукції найбільша частка підприємств обласного центру (40,7%) та м.Прилук (26,3%).
Обсяг реалізації за межі України становив 2 млрд.грн. (14,2% загального обсягу реалізованої продукції). Найактивніше експортували продукцію підприємства з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності й машинобудування.
Останні новини Чернігівщини
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.
Словацька підтримка для Чернігова: до міста доставили 26 генераторів 14:34
26 генераторів різної потужності Чернігів отримав завдяки донатам народу Словаччини. Сьогодні обладнання вже у місті й буде розподілене між підприємствами критичної інфраструктури, закладами медицини та освіти, а також структурними підрозділами міської ради, які надають допомогу населенню в умовах відключень електроенергії.
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.