Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 23:11:45

Проект бюджету м. Чернігова на 2014 рік розглянуто на спільному засіданні постійних комісій міської ради

29.01.2014   14:32

28 січня на спільному засіданні постійних комісій Чернігівської міської ради депутати розглянули питання порядку денного наступної 37-ї сесії міської ради "Про міський бюджет на 2014 рік", "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2014 року "Про міський бюджет на 2014 рік" (37 сесія 6 скликання). У засіданні взяв участь Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Віктор Бистров ознайомив присутніх з основними показниками річного бюджету м. Чернігова на 2014 рік. За проектом основний фінансовий ресурс сконцентровано на пріоритетних напрямках розвитку територіальної громади міста, зокрема: галузі освіти, охорони здоров'я, а також, житлово-комунальному господарстві, реалізації соціальних програм та цільових програм перспективного розвитку міста.

Зокрема, очікується деяка економія за рахунок знижки на газ у бюджетних установах, що дозволить спрямувати вивільнені кошти на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Крім того, на капітальний ремонт житлового фонду планується виділення коштів на 56 % більше, ніж у 2013 році.

За словами В. Бистрова, на 2014 рік запланована субвенція з державного бюджету у розмірі 10 млн. грн. Проте, цих коштів не вистачить на виконання найважливіших завдань розвитку міста, ремонт доріг, соціальних програм та ін. Крім того, недофінансування незахищених статей у 2013 році та існуюча заборгованість за минулий рік спонукають до пошуку шляхів збільшення надходжень до бюджету.

Під час обговорення проектів рішень депутати внесли свої зауваження та пропозиції. Міський голова Олександр Соколов висловив сподівання, що депутати уважно опрацюють запропоновані проекти рішень, адже місту потрібен базовий бюджет як стратегічний фінансовий документ життєдіяльності територіальної громади.
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини