Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 лютого, 22:00:57

Стандарти якості… на вибори

21.12.2011   17:33

Міжнародна організація ISO розробляє проект стандарту NWIP, який передбачає застосування підходів системи управління якістю ISO 9001 для виборчих гарантій.

Про це повідомила офіційний представник державного підприємства “Чернігівстандартметрологія” в “ТК(Технічний комітет) 93”, начальник відділу систем управління підприємства Тетяна Рудик.

За її словами, під час чергового засідання ТК 93 “Системи управління якістю, довкіллям, безпечністю харчових продуктів” в державному підприємстві “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості” 20 грудня прозвучала доповідь, в якій повідомлялося про нові напрацювання Міжнародної організації ISO.

“Тобто міжнародна організація ISO розробляє проект стандарту NWIP, а він передбачає застосування підходів системи управління якістю ISO 9001 стосовно виборчих гарантій”, – сказала Тетяна Рудик.

Вона пояснила, що системи управління якістю передбачають високі стандарти робіт і послуг. Отже, виходячи з цього, новий стандарт надає технічні гарантії організації вільного волевиявлення під час виборчого процесу.

Довідка. Міжнародна Організація зі Стандартизації (International Organization for Standardization, ISO) – розробляє стандарти зусиллями Технічних комітетів і сприяє їх ратифікації в усьому світі.

Організація ISO була заснована 23 лютого 1947 року двадцятьма п’ятьма національними організаціями з стандартизації, як координуючий орган. Україна входить в цю організацію.

Доки ISO залишається неурядовою, її можливості у розробці та ратифікації стандартів значно більші, ніж в інших подібних організацій. Це сприяло тому, що багато її стандартів стали державними в інших країнах, і дозволяє досить ефективно координувати дії національних організацій зі стандартизації.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19 17:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 лютого в області зафіксовано 158 нових випадків COVID-19.

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ 15:39

Служба безпеки України заблокувала у Чернігівській області спробу створення каналу контрабандного переправлення вибухових речовин на територію РФ.

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди 14:44

У період з 19 по 22 лютого, в м. Бахмут (Донецька обл.) проходив чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з порушення зору, ураженням опорно-рухового апарату та порушення розумового і фізичного розвитку.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:02

25 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули важливі соціальні питання. Одне з таких – внесення змін до рішення про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту.

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району 12:36

24 лютого перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у нараді з керівниками територіальних громад Прилуцького району, яка проводилась в обласній державній адміністрації з метою обговорення питатань соціально-економічного та інфраструктурного розвитку, що виникають в процесі реалізації реформи адміністративно-територіального устрою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини