Обіг міжнародної торгівлі Чернігівщини склав 13,6 мільярдів гривень
Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області (за фактурною вартістю товарів) у 2013 році склав 13,6 млрд. грн., з них експорт – 4,1 млрд. грн. та імпорт – 9,4 млрд. грн.

За вартісними показниками це на 9,4%, а за ваговими – на 28% перевищує показники попереднього року.
Підприємства Чернігівщини частіше імпортували міндобрива, нафтопродукти та вироби з шоколаду, за кордон відправляли шпалери, тютюн, сигарети.
Зовнішньоекономічну діяльність минулого року здійснювали 464 підприємства, а їх основними торгівельними партнерами були країни Євросоюзу (34%), Російська Федерація (32,9%), Республіка Білорусь (16,8%).
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.