Співпраця заради майбутнього урожаю
Питання проведення комплексу весняно-польових робіт постає перед сільгосптоваровиробниками області вже сьогодні. Чим сіяти, яке насіння придбати? Ось тільки декілька запитань, які вже сьогодні обговорюють керівники сільгосппідприємств Чернігівщини.

руки
Ці та інші питання розглядалися на спільній нараді Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області та Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації щодо підведення підсумків роботи в галузі землеробства та напрацювання перспектив роботи галузі на поточний рік.
З питання дотримання вимог законодавства в сфері насінництва перед присутніми виступила начальник Управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Держсільгоспінспекції в області Катерина Коробко.
В своєму виступі керівник управління зупинилася на важливому аспекті насінницької галузі – проведенні посіву ярих культур насінням високих репродукцій. Катерина Олексіївна проінформувала присутніх про те, що, станом на 22.01.2014, сільськогосподарськими підприємствами Чернігівської області підготовлено кондиційного насіння ярих зернових та зернобобових культур 15 875 тонн, що становить 104 % до потреби. Насіння високих репродукцій підготовлено 15 825 тонн, що складає 100 % до кондиційного насіння. Начальник управління зупинилася також і на питанні ролі сівозмін у раціональному використанні земель сільськогосподарського призначення.
Підсумовуючи сказане, представник Держсільгоспінспекції в Чернігівській області ще раз наголосила на необхідності використання лише високоякісного насіння та садивного матеріалу, що, в свою чергу, дасть змогу виростити на чернігівських ланах щедрі врожаї.
Начальник управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Коробко К.О., прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).