Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 00:17:20

Плідний діалог з платниками

24.01.2014   15:49Агенцiя

Щомісяця фахівці ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області проводять загальний семінар для платників.

От і цього разу присутні мали можливість дізнатися про новації, які вступили в силу з нового року  та особливості практичного застосування норм Податкового кодексу.

На початку семінару заступник начальника ДПІ у м. Чернігові  Едуард Сгара зазначив, що з 1 січня   розпочалася кампанія декларування доходів громадян, яка триватиме до 1 травня. Користуючись нагодою, посадовець закликав платників сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларацію. «Свідомо декларуючи доходи та сплачуючи податки, кожен робить внесок  у добробут нашої держави!», - наголосив він.
За словами посадовця нині Міністерство винесло на публічне обговорення Концепцію реформи декларування доходів громадян. Запрошуємо долучитися до обговорення на  форумі офіційного веб-порталу Міндоходів.

Начальник відділу податку на прибуток Ольга Зубок звернула увагу присутніх на терміни подання звітності з податку на прибуток та ставку податку. Вона зазначила, що податкові декларації подаються платниками податку на прибуток,  базовим звітним (податковим) періодом для яких є: календарний квартал  та календарний рік. Терміни подання  - не пізніше 10 лютого та не пізніше 3 березня відповідно. Ставка податку на прибуток у  цьому році  - 18%.    Виходячи з положень ст. 46 Податкового кодексу, платник податку на прибуток разом з річною податковою декларацією, має подавати річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.  

Під час розгляду актуальних питань оподаткування ПДВ, головний державний ревізор – інспектор Віталій Безсмертний зазначив, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 13.11.2013 року № 678, затверджено податкову декларацію з ПДВ, уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, розрахунок податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник ПДВ.

Подання звітності за формою, затвердженою цим наказом, здійснюватиметься платниками ПДВ починаючи з 1 лютого 2014року.

Фахівець повідомив, що набрав чинності наказ Міністерства, яким затверджено форму реєстру виданих та отриманих податкових накладних та Порядок його ведення.

Не залишилося поза увагою і питання подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. Адже електронне звітування  - це швидко, зручно та  безпечно.
Всі присутні отримали листівку “Декларування-2014” та брошуру “Сервіс для платників“, які стануть їм у нагоді під час роботи.

Підбиваючи підсумки семінару Едуард Сгара наголосив, що подібні заходи дають змогу вирішити нагальні питання шляхом конструктивного діалогу та підвищити рівень обізнаності платників.

Інформаційно – комунікаційний сектор
ДПІ у м. Чернігові
ГУ Міндоходів у Чернігівській області 

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини