Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 грудня, 05:19:52

Плідний діалог з платниками

24.01.2014   15:49Агенцiя

Щомісяця фахівці ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області проводять загальний семінар для платників.

От і цього разу присутні мали можливість дізнатися про новації, які вступили в силу з нового року  та особливості практичного застосування норм Податкового кодексу.

На початку семінару заступник начальника ДПІ у м. Чернігові  Едуард Сгара зазначив, що з 1 січня   розпочалася кампанія декларування доходів громадян, яка триватиме до 1 травня. Користуючись нагодою, посадовець закликав платників сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларацію. «Свідомо декларуючи доходи та сплачуючи податки, кожен робить внесок  у добробут нашої держави!», - наголосив він.
За словами посадовця нині Міністерство винесло на публічне обговорення Концепцію реформи декларування доходів громадян. Запрошуємо долучитися до обговорення на  форумі офіційного веб-порталу Міндоходів.

Начальник відділу податку на прибуток Ольга Зубок звернула увагу присутніх на терміни подання звітності з податку на прибуток та ставку податку. Вона зазначила, що податкові декларації подаються платниками податку на прибуток,  базовим звітним (податковим) періодом для яких є: календарний квартал  та календарний рік. Терміни подання  - не пізніше 10 лютого та не пізніше 3 березня відповідно. Ставка податку на прибуток у  цьому році  - 18%.    Виходячи з положень ст. 46 Податкового кодексу, платник податку на прибуток разом з річною податковою декларацією, має подавати річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.  

Під час розгляду актуальних питань оподаткування ПДВ, головний державний ревізор – інспектор Віталій Безсмертний зазначив, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 13.11.2013 року № 678, затверджено податкову декларацію з ПДВ, уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, розрахунок податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник ПДВ.

Подання звітності за формою, затвердженою цим наказом, здійснюватиметься платниками ПДВ починаючи з 1 лютого 2014року.

Фахівець повідомив, що набрав чинності наказ Міністерства, яким затверджено форму реєстру виданих та отриманих податкових накладних та Порядок його ведення.

Не залишилося поза увагою і питання подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. Адже електронне звітування  - це швидко, зручно та  безпечно.
Всі присутні отримали листівку “Декларування-2014” та брошуру “Сервіс для платників“, які стануть їм у нагоді під час роботи.

Підбиваючи підсумки семінару Едуард Сгара наголосив, що подібні заходи дають змогу вирішити нагальні питання шляхом конструктивного діалогу та підвищити рівень обізнаності платників.

Інформаційно – комунікаційний сектор
ДПІ у м. Чернігові
ГУ Міндоходів у Чернігівській області 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика»

У Чернігові поліцейські затримали «наркозакладчика» 20:24

Співробітники Чернігівського райуправління та Управління патрульної поліції викрили наркоділка, який робив так звані «закладки» в Чернігові.

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента?

Відсторонення Атрошенка - плювок офісу президента? 19:58

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко заявив, що оскаржуватиме рішення Яворівського районного суду Львівської області щодо відсторонення його з посади на рік через реальний конфлікт інтересів.

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини