Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 00:02:52

Підприємствам Чернігівщини відшкодовується ПДВ

22.01.2014   14:02

Питання адміністрування та відшкодування податку на додану вартість залишається актуальним для платників податків Чернігівщини. У 2013 році до відшкодування ПДВ заявили 116 підприємств, з них 9 – в автоматичному режимі.

Критеріям автоматичного відшкодування відповідали ПАТ “Слов’янскі шпалери”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ТОВ “Новофіл”, ТОВ “Провіант”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “ТФ “Кабель Україна”, ТОВ ПВКФ “Сяйво”, ТОВ “ПП“Чексіл-аріадна” і ПАТ “Чернігівський механічний завод”.

Сума заявленого до відшкодування податку становила 270,5 млн. грн., в тому числі «автоматом» - 207 млн. 325 грн. За 2013 рік відшкодовано ПДВ більше 273 млн.грн., з них в автоматичному режимі – більше 183 млн., що складає 67%.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2014 року підприємства з позитивною податковою історією також отримають можливість проходити прискорену процедуру відшкодування податку на додану вартість. Для них термін камеральної перевірки, що є обов’язковим елементом процедури відшкодування ПДВ, буде скорочено з 20 до 5 днів.

Право на отримання позитивного статусу матимуть платники ПДВ, які протягом останніх трьох років декларували суми бюджетного відшкодування, своєчасно подають звітність, не мали випадків анулювання реєстрації платника ПДВ, не перебувають у процедурі банкрутства, не мають податкового боргу та повинні платити своїм найманим працівникам щонайменше дві з половиною мінімальних зарплати.
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини