Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 07:50:29

У кожного платника податків з’явиться «власний кабінет», щоправда – електронний

18.01.2014   09:28

«Електронний кабінет платника податків» - новий on-line сервіс від Міністерства доходів і зборів України.

Персональним автоматизованим робочим місцем, яким є  «Електронний кабінет платника податків», можуть скористатися платники податків – юридичні особи, фізичні особи – підприємці і ті, хто проводить незалежну професійну діяльність. Для цього платникам необхідно мати підключений до Інтернету комп’ютер та отримати «електронний ключ».

Потрапити до «власного кабінету» можна за адресою: kpp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням «Електронний кабінет платника податків» на порталі Міндоходів. Авторизації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису, який у разі відсутності можна безоплатно отримати в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів.

На сьогодні в Електронному кабінеті платника впроваджено сервіси: «Звітність», «Розрахунки з бюджетом», «Податковий календар» та «Облікові дані платника».

Новий електронний сервіс допоможе суб’єктам господарювання оперативно перевіряти інформацію стосовно стану розрахунків з бюджетом по податках та зборах,  формувати пакет податкової звітності (декларації з додатками) та надавати її в режимі реального часу до ДПІ. Окрім того, сервіс «Податковий календар» нагадає користувачу про терміни подання звітності та сплати податків й зборів.

В ГУ Міндоходів у Чернігівській області роз’яснюють, що у разі виникнення запитань щодо функціонування сервісу слід звертатися за тел.: (044) 323-01-11, 067-555-01-11, 066-555-01-11.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.