Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 22:28:55

У кожного платника податків з’явиться «власний кабінет», щоправда – електронний

18.01.2014   09:28

«Електронний кабінет платника податків» - новий on-line сервіс від Міністерства доходів і зборів України.

Персональним автоматизованим робочим місцем, яким є  «Електронний кабінет платника податків», можуть скористатися платники податків – юридичні особи, фізичні особи – підприємці і ті, хто проводить незалежну професійну діяльність. Для цього платникам необхідно мати підключений до Інтернету комп’ютер та отримати «електронний ключ».

Потрапити до «власного кабінету» можна за адресою: kpp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням «Електронний кабінет платника податків» на порталі Міндоходів. Авторизації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису, який у разі відсутності можна безоплатно отримати в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів.

На сьогодні в Електронному кабінеті платника впроваджено сервіси: «Звітність», «Розрахунки з бюджетом», «Податковий календар» та «Облікові дані платника».

Новий електронний сервіс допоможе суб’єктам господарювання оперативно перевіряти інформацію стосовно стану розрахунків з бюджетом по податках та зборах,  формувати пакет податкової звітності (декларації з додатками) та надавати її в режимі реального часу до ДПІ. Окрім того, сервіс «Податковий календар» нагадає користувачу про терміни подання звітності та сплати податків й зборів.

В ГУ Міндоходів у Чернігівській області роз’яснюють, що у разі виникнення запитань щодо функціонування сервісу слід звертатися за тел.: (044) 323-01-11, 067-555-01-11, 066-555-01-11.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини