Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 09:14:10

Cпівробітниками митниці було проведено попередній документальний контроль у 87 випадках

20.12.2011   08:08

Відтепер співробітники митниці, крім супровідних документів на транспортний засіб, одночасно перевіряють і підконтрольні суміжним службам документи.

Починаючи з 15 грудня митні органи здійснюють у пунктах пропуску через державний кордон України попередній документальний контроль стосовно окремих товарів, у тому числі продуктів та сировини тваринного походження, що ввозяться на митну територію України (у тому числі й з метою транзиту).

Контрольні заходи полягають у перевірці документів та відомостей, необхідних для здійснення різних видів державного контролю. Раніше, до введення цієї процедури, різні види держконтролю: санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний, контроль за переміщенням культурних цінностей, здійснювали представники відповідних служб. Введення попереднього документального контролю в пунктах пропуску, перш за все, означає одноразове здійснення держконтролю при митному контролі.

Як повідомив начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов, введенню даної процедури передувала тривала підготовка. Були проведені робочі зустрічі з керівниками контролюючих органів Чернігівської області: Держінспекції з карантину рослин по Чернігівській області, Головного управління ветмедицини в Чернігівській області, Чернігівського пункту держветконтролю та нагляду на кордоні та транспорті, Державної екологічної інспекції в Чернігівській області та Чернігівської обласної санітарно-епідеміологічної станції. Було проведено навчання особового складу пунктів пропуску Чернігівської митниці за участю фахівців контролюючих органів.

Протягом перших 24 годин роботи у новому режимі співробітниками митниці було проведено попередній документальний контроль у 87 випадках. За цей же період було припинено здійснення попереднього документального контролю у 72-х випадках, через відсутність міжнародних санітарних сертифікатів або висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, відсутність карантинного дозволу, декларації виробника, тощо.

Загалом з 15 по 18 грудня попередній документальний контроль було здійснено у 353-х випадках переміщень вантажів. Ситуація на кордоні залишається стабільною.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини