Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 03:07:17

Cпівробітниками митниці було проведено попередній документальний контроль у 87 випадках

20.12.2011   08:08

Відтепер співробітники митниці, крім супровідних документів на транспортний засіб, одночасно перевіряють і підконтрольні суміжним службам документи.

Починаючи з 15 грудня митні органи здійснюють у пунктах пропуску через державний кордон України попередній документальний контроль стосовно окремих товарів, у тому числі продуктів та сировини тваринного походження, що ввозяться на митну територію України (у тому числі й з метою транзиту).

Контрольні заходи полягають у перевірці документів та відомостей, необхідних для здійснення різних видів державного контролю. Раніше, до введення цієї процедури, різні види держконтролю: санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний, контроль за переміщенням культурних цінностей, здійснювали представники відповідних служб. Введення попереднього документального контролю в пунктах пропуску, перш за все, означає одноразове здійснення держконтролю при митному контролі.

Як повідомив начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов, введенню даної процедури передувала тривала підготовка. Були проведені робочі зустрічі з керівниками контролюючих органів Чернігівської області: Держінспекції з карантину рослин по Чернігівській області, Головного управління ветмедицини в Чернігівській області, Чернігівського пункту держветконтролю та нагляду на кордоні та транспорті, Державної екологічної інспекції в Чернігівській області та Чернігівської обласної санітарно-епідеміологічної станції. Було проведено навчання особового складу пунктів пропуску Чернігівської митниці за участю фахівців контролюючих органів.

Протягом перших 24 годин роботи у новому режимі співробітниками митниці було проведено попередній документальний контроль у 87 випадках. За цей же період було припинено здійснення попереднього документального контролю у 72-х випадках, через відсутність міжнародних санітарних сертифікатів або висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, відсутність карантинного дозволу, декларації виробника, тощо.

Загалом з 15 по 18 грудня попередній документальний контроль було здійснено у 353-х випадках переміщень вантажів. Ситуація на кордоні залишається стабільною.

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.