Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 22:26:10

Cпівробітниками митниці було проведено попередній документальний контроль у 87 випадках

20.12.2011   08:08

Відтепер співробітники митниці, крім супровідних документів на транспортний засіб, одночасно перевіряють і підконтрольні суміжним службам документи.

Починаючи з 15 грудня митні органи здійснюють у пунктах пропуску через державний кордон України попередній документальний контроль стосовно окремих товарів, у тому числі продуктів та сировини тваринного походження, що ввозяться на митну територію України (у тому числі й з метою транзиту).

Контрольні заходи полягають у перевірці документів та відомостей, необхідних для здійснення різних видів державного контролю. Раніше, до введення цієї процедури, різні види держконтролю: санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний, контроль за переміщенням культурних цінностей, здійснювали представники відповідних служб. Введення попереднього документального контролю в пунктах пропуску, перш за все, означає одноразове здійснення держконтролю при митному контролі.

Як повідомив начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов, введенню даної процедури передувала тривала підготовка. Були проведені робочі зустрічі з керівниками контролюючих органів Чернігівської області: Держінспекції з карантину рослин по Чернігівській області, Головного управління ветмедицини в Чернігівській області, Чернігівського пункту держветконтролю та нагляду на кордоні та транспорті, Державної екологічної інспекції в Чернігівській області та Чернігівської обласної санітарно-епідеміологічної станції. Було проведено навчання особового складу пунктів пропуску Чернігівської митниці за участю фахівців контролюючих органів.

Протягом перших 24 годин роботи у новому режимі співробітниками митниці було проведено попередній документальний контроль у 87 випадках. За цей же період було припинено здійснення попереднього документального контролю у 72-х випадках, через відсутність міжнародних санітарних сертифікатів або висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, відсутність карантинного дозволу, декларації виробника, тощо.

Загалом з 15 по 18 грудня попередній документальний контроль було здійснено у 353-х випадках переміщень вантажів. Ситуація на кордоні залишається стабільною.

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини