Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 00:13:06

На Чернігівській області торгівля підакцизним товаром контролюється

11.01.2014   18:23

На сьогодні на Чернігівщині діють 4596 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

За видані та подовжені ліцензії у 2013 році до бюджету сплачено 12,3 млн. грн.. Проте, перевірки показують, що не всі, хто торгує алкоголем та цигарками, чесні перед бюджетом та потенційними покупцями даної продукції.

Як повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Чернігівській області Ігор Пирог, протягом минулого року на Чернігівщині видано 4987 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них 2678 - на торгівлю алкоголем та 2309 - на торгівлі тютюновими виробами.
За несвоєчасну сплату призупинено дію 425 ліцензій, 722- анульовані.
За продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, анульовано 22 ліцензії. Порушники оштрафовані на 149,6 тисяч гривень.

За словами посадовця, при продажу алкогольних напоїв особі, яка не досягла 18 років, передбачена відповідальність – анулювання ліцензії та штраф у розмірі 6800 гривень.

Надходження акцизного податку з вітчизняних товарів за 2013 рік склали 6116,4 тис. грн., збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства до бюджету надійшло 10,6 млн.грн.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини