Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 17:09:22

Партнер "регіонала" за 9 мільйонів будуватиме притулок для іноземців

10.01.2014   12:12Агенцiя

Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні 26 грудня уклав угоду з ТОВ «Фірма «МЖК-Сервіс» на реконструкцію будівель та споруд військового містечка під пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства в с. Розсудів Ріпкинського району.

Вартість угоди складає 8,95 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи мають провести коштом держбюджету до 2016 року.

Закупівлю проведено за неконкурентною процедурою «в одного учасника», що обґрунтували неможливістю дотримання строків відритих торгів. Висновок державної будівельної експертизи проектно–кошторисної документації було отримано 16.12.2013, таким чином проведення процедури відкритих торгів мало б завершитися наприкінці лютого 2014 року. Замовник є бюджетною установою і кошти, передбачені у кошторисі для фінансування робіт з реконструкції будівель та споруд в с. Розсудів Ріпкинського району Чернігівської області (I пусковий комплекс, 2-а черга будівництва) у 2013 році, треба освоїти до кінця 2013 року. Щоб закупівля і оплата робіт відбулися у 2013 році, замовник прийняв рішення про застосування процедури «в одного учасника».

Фірму «МЖК-Сервіс» заснував і очолює Ігор Желдак, також відомий як бізнес-партнер по ТОВ «Фірма «Охорона-Сервіс» депутата Чернігівської облради від Партії регіонів Василя Куліди. Разом вони володіли фірмою до осені 2012 р., потім компанію переоформили га Юрія Матковського і Ольгу Савицьку.

Крім того, Ігор Желдак є співвласником ТОВ «Дніпроекоінвест-М», де його партнерами є Анатолій Ревко, голова Виблівської сільради (Чернігівська область), і Віталій Харченко. До кінця 2012 року часткою у підприємстві володів також Олександр Харченко, який у липні 2013 року був призначений заступником голови Державного агентства автомобільних доріг України.


http://nashigroshi.org/2014/01/10/partner-rehionala-za-9-miljoniv-buduvatyme-prytulok-dlya-inozemtsiv/

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини