Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 03:39:18

У 2014 році на Чернігівщині висадять 62 сорти картоплі

31.12.2013   08:18Агенцiя

12 тисяч тон сортової картоплі підготували фермери для посіву Картоплярі Чернігівщини на весну підготували 12,5 тисяч тонн якісного насіннєвого матеріалу картоплі. З яких 21 сорт картоплі вітчизняної селекції та 41 сорт зарубіжної.

Впродовж 2013 року до Державного реєстру виробників насіння і садивного матеріалу занесено 18 суб’єктів господарювання по вирощуванню на території Чернігівської області добазового і базового садивного матеріалу картоплі, та 6 суб’єктів, які вирощують сертифікований садивний матеріал картоплі.

Державними інспекторами систематично проводиться контроль за дотриманням технологічних і методичних вимог насінництва картоплі для збереження сортової чистоти, біологічних і урожайних властивостей сорту та посівних якостей насіння. Наслідком цієї роботи стало те, що в Чернігівській області на площі 1,5 тис. га заапробовано 21 сорт картоплі вітчизняної та 41 сорт зарубіжної селекції, які занесені до Державного реєстру сортів та придатних для поширення на території України.

На кінець грудня 2013 року господарствами Чернігівщини на зберігання закладено 12,5 тис. тонн насіннєвого матеріалу картоплі, повідомляє прес-служба Держсільгоспінспекції України.
 

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.