Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 01:20:37

В 65 будинках у Чернігові планують збудувати інженерно-технічні пункти

27.12.2013   09:37

65 житлових будинків у Чернігові в перспективі матимуть власні інженерно-технічні пункти, завдяки яким можна буде покращити якість послуг теплопостачання та зекономити ресурси. З такою ініціативою до міської ради звернулося керівництво ПАТ «Облтеплокомуненерго».

Проте до впровадження цього проекту в життя необхідно чітко визначити ряд суттєвих питань: джерела фінансування проектно-кошторисної документації та безпосередньо будівництва, статус вказаних об’єктів у процесі експлуатації, статус земельних ділянок під ними, тощо. Щоб з’ясувати ці та інші технічні моменти заступник міського голови Володимир Кривенко скликав нараду за участю керівників відповідних структурних підрозділів міської ради.

Про сам проект коротко розповів голова правління ПАТ «Облтеплокомуненерго» Іван Луста. Він вважає цю ідею раціональною і корисною, в першу чергу, для споживачів, адже мешканці будинків отримають змогу самостійно регулювати подачу тепла та контролювати оплату рахунків. «Будівництво інженерно-технічних пунктів ми можемо включити у інвестиційні програми свого товариства», - пропонує І. Луста.

Заступник міського голови Володимир Кривенко доручив учасникам наради вивчити практичний досвід інших міст та розробити оптимальний варіант будівництва та подальшої ефективної експлуатації інженерно-технічних пунктів у житлових будинках. Він також висловив сподівання на відповідну державну програму та фінансову підтримку в цьому масштабному питанні.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно 20:02

У Чернігові з 28 жовтня учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, а учні 5-11 класів – дистанційно. Це триватиме до 13 листопада включно.

Виявлено 110 нових випадків COVID-19

Виявлено 110 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 жовтня зафіксовано 110 нових випадків інфікування COVID-19.

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.