Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 19:25:51

В 65 будинках у Чернігові планують збудувати інженерно-технічні пункти

27.12.2013   09:37

65 житлових будинків у Чернігові в перспективі матимуть власні інженерно-технічні пункти, завдяки яким можна буде покращити якість послуг теплопостачання та зекономити ресурси. З такою ініціативою до міської ради звернулося керівництво ПАТ «Облтеплокомуненерго».

Проте до впровадження цього проекту в життя необхідно чітко визначити ряд суттєвих питань: джерела фінансування проектно-кошторисної документації та безпосередньо будівництва, статус вказаних об’єктів у процесі експлуатації, статус земельних ділянок під ними, тощо. Щоб з’ясувати ці та інші технічні моменти заступник міського голови Володимир Кривенко скликав нараду за участю керівників відповідних структурних підрозділів міської ради.

Про сам проект коротко розповів голова правління ПАТ «Облтеплокомуненерго» Іван Луста. Він вважає цю ідею раціональною і корисною, в першу чергу, для споживачів, адже мешканці будинків отримають змогу самостійно регулювати подачу тепла та контролювати оплату рахунків. «Будівництво інженерно-технічних пунктів ми можемо включити у інвестиційні програми свого товариства», - пропонує І. Луста.

Заступник міського голови Володимир Кривенко доручив учасникам наради вивчити практичний досвід інших міст та розробити оптимальний варіант будівництва та подальшої ефективної експлуатації інженерно-технічних пунктів у житлових будинках. Він також висловив сподівання на відповідну державну програму та фінансову підтримку в цьому масштабному питанні.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини