Основним джерелом надходжень у бюджет сім’ї області залишається оплата праці
Джерела доходів населення області в ІІ кварталі 2013 року
Середньомісячні сукупні ресурси (доходи) середньостатистичної сім’ї області в II кварталі 2013 р. становили 3868,5 грн., що на 5,9% більше, ніж у відповідному періоді 2012 р. Про це свідчать дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств.
Еквівалентні1 сукупні доходи одного жителя Чернігівщини становили в середньому 2004,4 грн. Найвищі доходи мали кияни (3275 грн.), середньодушові сукупні ресурси яких в 1,6 рази перевищили аналогічний показник середньостатистичного українця (2091 грн.), та жителі Донецької області (2481 грн.). Найменш забезпеченими були жителі Рівненської області (1661 грн.).
Основним джерелом надходжень у бюджет сім’ї області залишаються: оплата праці, частка якої в структурі сукупних доходів становила 41,0% і протягом року зросла на 3 в.п., та пенсії (27,6%). Стипендії та соціальні допомоги (готівкові та безготівкові) складали 4,5% сімейного бюджету.
Частка доходів від особистого підсобного господарства становила 11,9%, а доходи від підприємницької діяльності та самозайнятості – 4,8%. Суттєвою була допомога від родичів та інших осіб грошима та продуктами харчування – 7%.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.