Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 березня, 21:45:04

Більше 3,5 тисяч касових апаратів Чернігівщини звітують онлайн

21.12.2013   10:14

Застосування реєстраторів розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, наближає бізнес до сучасних форм ведення документообігу.

Як повідомив начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій управління податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів у Чернігівській області Сергій Гайванюк, на сьогодні до системи зберігання і збору даних від РРО Міністерства доходів і зборів підключено більше 3,5 тисяч одиниць «новітньої» касової техніки, які щоденно у своїй роботі використовують бізнесмени Чернігівщини. Ці підприємці, завдяки новим прогресивним технологіям вже подають податкову звітність в режимі онлайн.

До речі, Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій поповнився ще 17 моделями касових апаратів. Відтепер їх загальна кількість, запропонованих користувачам, складає 86 апаратів.
За словами посадовця, платники можуть самостійно обрати найбільш оптимальну для себе нову модель техніки або модернізувати ту, яка вже використовується у роботі, приєднавши до неї відповідний модем.

Але не варто зволікати, адже для технічного переоснащення касової техніки залишилося небагато часу. Вже з 1 січня 2014 року за неподання електронної звітності будуть застосовуватися штрафи, передбачені податковим законодавством.

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини