Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 13:54:39

Скринька збирає пропозиції до річниці створення Міндоходів

18.12.2013   11:37

З нагоди річниці створення Міністерства доходів і зборів України Головне управління Міндоходів у Чернігівській області збирає пропозиції та зауваження від представників бізнесу та громадськості регіону.

У   Центрах обслуговування платників області встановлені скриньки побажань «Рік Міндоходів. Ваші зауваження та пропозиції», за допомогою яких усі бажаючі можуть висловити свої думки та бачення щодо роботи територіальних органів Міндоходів, а також надати пропозиції стосовно напрямків подальшої співпраці.

Як запевнив заступник начальника ГУ Міндоходів у Чернігівській області Іван Тумарченко, усі побажання платників будуть розглянуті, а найбільш конструктивні  реалізовуватимуться на  практиці.

Тож запрошуємо всіх небайдужих платників області долучитися до цієї акції.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини