Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 16:01:43

"Бютівець" отримає 2,5 мільйони на сільський дитсадок

13.12.2013   09:40Агенцiя

Вересоцька сільська рада Куликівського району Чернігівської області 4 грудня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Будспеценергоресурси» на реконструкцію будівлі навчального дошкільного закладу. Вартість угоди складає 2,56 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи мають провести у 2013 – 2014 рр. за рахунок державного бюджету.
Заплановані знесення дерев, будівельні роботи, встановлення вікон і дверей, підлоги, влаштування даху і горища, монтаж побутових мереж, облаштування ганків, благоустрій території.

Фірма «Будспеценергоресурси» належить Юрій Євтушенку, депутату Чернігівської міської ради від партії ВО «Батьківщина».

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Вертикаль центр» Андрія Мовляна і Олександра Максименка. Цінова пропозиція «Вертикаль центр» була на 24 грн. дешевша. Однак за умовами конкурсних торгів оцінка пропозиції включала також строк виконання робіт.

У тендері також намагалося взяти участь ПП «Мельник і С» Валерія Мельника, але його заявку відхилили, бо не на всіх сторінках пропозиції були підписи й печатки і тому, що аркуші пронумеровані тільки з однієї сторони.


http://nashigroshi.org/2013/12/13/byutivets-otrymaje-25-miljony-na-silskyj-dytsadok/
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.