Інвестиційна діяльність в області за січень-вересень 2013 року
За січень–вересень 2013р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєні 1751,2 млн.грн. капітальних інвестицій, що в порівнянних цінах на 11,8% більше від обсягу капітальних інвестицій відповідного періоду 2012р.
Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (68,1). За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно, відповідно, 0,8% та 3,4%. Кредити банків та інші позики становили 15,0%.
Майже дві третини капітальних інвестицій освоєно підприємствами сільського господарства та промисловості, обсяги яких порівняно із січнем–вереснем 2012р. зросли, відповідно, на 17,6% та 40,8%.
Капітальні інвестиції в житлове будівництво становили 308,7 млн.грн. (17,6% від загального обсягу), що склало 80,2% рівня січня–вересня 2012р.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.