Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 17:40:31

Другий поверх ЦНТЕІ здають в оренду

11.12.2013   12:52Агенцiя

На Чернігівщині передають в оренду об’єкт для навчального закладу

Регіональне відділення ФДМУ по Чернігівській області має намір передати в оренду державне нерухоме майно – нежитлові приміщення другого поверху (кім.№21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26) дев’ятиповерхової адмінбудівлі площею 233,80 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. П’ятницька, 39, вартість майна за незалежною оцінкою – 769 685,22 грн., мета використання – для розміщення навчального закладу.

Балансоутримувач – Державне підприємство «Чернігівський державний центр науки, інновацій та інформатизації».

Заяви щодо оренди об’єкту державної власності, щодо якого оприлюднене оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються протягом десяти робочих днів після публікації інформації в газеті «Відомості приватизації» №48 (793) від 04 грудня 2013р.

Кінцевий термін прийняття заяв про оренду – 18.12.2013

За додатковою інформацією слід звертатися у відділ оренди РВ ФДМУ по Чернігівській області в робочі дні з 8-00 до 17-00 (перерва з 13-00 до 13-48), крім п’ятниці, по п’ятницям до 16-00 за адресою: 14000, м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, кабінети №411, 413 або за тел. (0462) 77-44-95, 77-71-83.

spfu.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини