Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 листопада, 14:28:09

Комунальне енергогенеруюче підприємство "Чернігівська ТЕЦ" вносить вагомий вклад в економіку області

07.12.2013   16:58

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко 5 грудня під час відвідування комунального енергогенеруючого підприємства «Чернігівська ТЕЦ».

Оглянувши підприємство та поспілкувавшись з працівниками, він виразив свої позитивні враження від побаченого, зазначивши, що цей об’єкт важливий не тільки з точки зору забезпечення теплом жителів міста, але і як суб’єкт економічної діяльності.

«Тут виробляється значна кількість електроенергії, яка навіть транспортується за кордон. А це значна доля надходжень до бюджетів усіх рівнів. Тому цей об’єкт для Чернігівщини дуже важливий», – підкреслив очільник області.

У той же час, він висловив занепокоєння перспективою розвитку цього підприємства, адже обладнанню ТЕЦ уже більше 50 років. Тому, за словами Володимира Хоменка, з наступного сезону потрібно виконати серйозні проектувальні і будівельні роботи з реконструкції та переобладнання.

Ознайомившись з роботою ТЕЦ керівник області також поспілкувався із представниками регіональних ЗМІ.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо Державного бюджету України 2014 року, Володимир Хоменко зазначив, що він буде спланований таким чином, щоб суттєво збільшити фінансування розвитку регіонів.

«На цьому наголосив Президент України в інтерв’ю журналістам українських телеканалів. Тому, перед обласними державними адміністраціями поставлено конкретне завдання з опрацювання проектної документації, визначення об’єктів, ресурсів, які будуть використані для виконання цього масштабного завдання. Створюється спеціальний регіональний фонд, який передбачатиме розвиток області, а саме таких соціальних закладів як школи, лікарні, дошкільні заклади, культурно-освітні установи, а також розбудову та ремонт мережі доріг», – констатував керівник області.

Також голова облдержадміністрації прокоментував ситуацію щодо заборгованості із заробітної плати. Зокрема, він повідомив, що 5 грудня отримано дотацію у сумі 76 млн грн., а наступного тижня очікується надходження чергової частини коштів з центрального бюджету.

«Проте, при формуванні бюджету області 2014 року необхідно врахувати особливості Чернігівщини, щоб уникнути подібної ситуації у подальшому», - підкреслив Володимир Хоменко.
 

Останні новини Чернігівщини

Суд визнав недійсними додаткові угоди до договору

Суд визнав недійсними додаткові угоди до договору 11:28

За принципової позиції ювенальних прокурорів, Господарський суд Чернігівської області повністю задовольнив позов, поданий в інтересах Новобілоуської сільської ради Чернігівського району, визнав недійсними 5 додаткових угод, укладених до договору про закупівлю палива для закладів освіти, та стягнув із постачальника природного газу до місцевого бюджету майже 300 тис. грн, надмірно сплачених на їх виконання.

  Паперові та електронні рецепти в умовах відключення світла: роз?яснення МОЗ

Паперові та електронні рецепти в умовах відключення світла: роз?яснення МОЗ 11:27

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану лікарі можуть виписувати пацієнтам паперові рецепти на лікарські засоби у разі відсутності світла та зв’язку.

Про Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

Про Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» 11:22

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» (далі – Конкурс).

Надзвичайні ситуації зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації зареєстровані в області за минулу добу 11:13

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждалих осіб не зареєстровано.

Чернігівщина — одна з 6 областей, де вже організовано суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану 11:11

Про це та інші актуальні питання запровадження цієї ініціативи на території всієї держави йшлося сьогодні на всеукраїнській онлайн-нараді під головуванням заступника Міністра економіки України Тетяни Бережної. Від Чернігівської області до участі у нараді долучилися заступник начальника ОВА Дмитро Іванов, представники Департаменту економічного розвитку ОВА та Чернігівського обласного центру зайнятості.