Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 09:24:27

Талалаївські платники податків справлятимуть новосілля

04.12.2013   15:00

Талалаївське відділення Бахмацької ОДПІ обслуговує 217 юридичних та 139 фізичних осіб.

Орендує приміщення у виробничого управління житлово-комунального господарства. Місцева влада стурбована умовами, в яких нині обслуговують платників, і пообіцяла виділити комфортне приміщення, де можна забезпечити відвідувачам необхідний сервіс.

У той час, як в усіх податкових інспекціях області та п’яти відділеннях -  Коропському, Носівському,  Семенівському, Сосницькому та Щорському – відкриті Центри обслуговування платників з сучасним сервісом, вдвідувачам Талалаївського відділення можна поспівчувати. Там немає навіть елементарних зручностей  - не підведена ні вода, ні каналізація. А через те, що протікає дах, навіть бувало, що відпадала штукатурка  зі стелі. Цієї пори року термометр показує 18, а взимку всього п’ять-шість градусів.

Начальник КП «Талалаївське виробниче управління житлово-комунального господарства» Олександр Кобиш знає про всі ці проблеми. Він відвідує Талалаївське відділення і як платник податків, оскільки має власний бізнес. Каже, що як депутату районної ради, йому соромно перед іншими платниками податків. Але безпорадно розводить руками.
Платники податків, у свою чергу, співчувають тим, хто там працює. Приватний підприємець Алла Грицик, яка завітала до Талалаївського відділення у справах, розповіла, що вона, як й інші її колеги, вдячна працівникам, які привітно зустрічають, ввічливо обслуговують, надають роз’яснення та консультації, допомагають. І все роблять можливе, щоб навіть в таких умовах підтримувати порядок.

Людмила Циганенко працює там прибиральницею. У господарчому приміщенні вона тримає чимало пляшок для води, яку доводиться носити з колодязя, що через дорогу. А взимку гарячу воду навіть носить з дому.
Бахмацька МДПІ має комфортний центр обслуговування платників і достатньо приміщень, щоб розмістити працівників відділення. Але тоді талалаївським платникам податків доведеться їздити за десятки кілометрів до Бахмача.
Таким станом справ перейнявся і голова Талалаївської райдержадміністрації Віталій Голець. Створення сприятливих умов для платників податків він вважає одним з пріоритетів у своїй  діяльності - переконаний, що податкові інспекції мають бути не фіскальною, а сервісною службою. 

Віталій Віталійович одразу запропонував приміщення колишньої районної санепідемстанції, де є всі зручності і можливості створити комфортні умови для платників податків. Працівники Талалаївського відділення Бахмацької ОДПІ та платники податків радо зустріли таку новину. І вже готуються до новосілля

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини