Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 19:56:05

У Прилуцькому районі Чернігівщини відкрито тваринницький комплекс

16.12.2011   12:35Агенцiя

Сьогодні у Прилуцькому районі в рамках обласної наради з питань реалізації земельної реформи та перспектив розвитку галузі тваринництва відбулось відкриття новозбудованого тваринницького комплексу у товаристві з обмеженою відповідальністю “Прилуцьке племпідприємство”.

qq

qq

ТОВ “Прилуцьке племпідприємство” спеціалізується на селекційно-племінній роботі – утримує та розводить кращі породи свиней та великої рогатої худоби, а також виробляє, пакує, зберігає та розповсюджує їх спермопродукцію. Племпідприємство збудувало приміщення з утримання биків-плідників та хряків-плідників та демонстраційну площадку для огляду плідників. У стадії будівництва знаходиться ще одне приміщення для бугаїв-плідників.

Ще раніше на даному підприємстві була зведена сучасна лабораторія з новітнім обладнанням, де проводяться дослідження якості сперми, розбавлення, упаковка та зберігання спермопродукції хряків-плідників. Також побудовано приміщення для лабораторії, де будуть проводитися дослідження, упаковка та зберігання спермопродукції биків-плідників.

Збудована інфраструктура дозволить “Прилуцькому племпідприємству” вивести селекційно-племінну роботу на новий рівень і обслуговувати не лише Прилуцький, Варвинський, Срібнянський, Талалаївський, Ніжинський, Носівський, Борзнянський та Коропський райони, а й інші.

У рамках обласної аграрної наради її учасники відвідали молочний комплекс з доїльним залом та приміщення для телиць у ТОВ “Агрофірма ім. Шевченка” у селі Григорівка Бахмацького району, а також ознайомились з роботою нового молочного комплексу у ПСП “Фортуна” в селі Южне Ічнянського району.

Прес-служба головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.