У Прилуцькому районі Чернігівщини відкрито тваринницький комплекс
Сьогодні у Прилуцькому районі в рамках обласної наради з питань реалізації земельної реформи та перспектив розвитку галузі тваринництва відбулось відкриття новозбудованого тваринницького комплексу у товаристві з обмеженою відповідальністю “Прилуцьке племпідприємство”.
ТОВ “Прилуцьке племпідприємство” спеціалізується на селекційно-племінній роботі – утримує та розводить кращі породи свиней та великої рогатої худоби, а також виробляє, пакує, зберігає та розповсюджує їх спермопродукцію. Племпідприємство збудувало приміщення з утримання биків-плідників та хряків-плідників та демонстраційну площадку для огляду плідників. У стадії будівництва знаходиться ще одне приміщення для бугаїв-плідників.
Ще раніше на даному підприємстві була зведена сучасна лабораторія з новітнім обладнанням, де проводяться дослідження якості сперми, розбавлення, упаковка та зберігання спермопродукції хряків-плідників. Також побудовано приміщення для лабораторії, де будуть проводитися дослідження, упаковка та зберігання спермопродукції биків-плідників.
Збудована інфраструктура дозволить “Прилуцькому племпідприємству” вивести селекційно-племінну роботу на новий рівень і обслуговувати не лише Прилуцький, Варвинський, Срібнянський, Талалаївський, Ніжинський, Носівський, Борзнянський та Коропський райони, а й інші.
У рамках обласної аграрної наради її учасники відвідали молочний комплекс з доїльним залом та приміщення для телиць у ТОВ “Агрофірма ім. Шевченка” у селі Григорівка Бахмацького району, а також ознайомились з роботою нового молочного комплексу у ПСП “Фортуна” в селі Южне Ічнянського району.
Прес-служба головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.