Мешканці Чернігівщини поповнили місцеву скарбницю майже на 1,3 мільярди гривень
Зокрема, у січні - жовтні 2013 року платники Чернігівщини перерахували 920 млн. грн. податку на доходи з фізичних осіб. Це майже на 47 млн. грн. перевищує минулорічний показник, що є прямим свідченням зростання рівня заробітної плати та погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах.
Крім того, місцевий бюджет поповнився від плати за землю – 177,1 млн. грн., збору за спеціальне використання лісових ресурсів – майже 17 млн., грн., збору за використання водних ресурсів - 6,7 млн. грн., податку на прибуток підприємств – майже 5 млн. грн.
Підприємці-«єдинщики» відрахували до місцевої скарбниці понад 82,4 млн. грн., що на 23,7 млн. грн., або на 29 % більше, ніж у січні – жовтні 2012 року.
У цілому порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження до місцевого бюджету зросли на 64 млн. грн., або на 5 %.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.