Понад 428 млн.грн. єдиного соціального внеску сплатили платники Чернігівщини
За час виконання нових функцій, переданих від Пенсійного фонду, органами Міндоходів у Чернігівській області уже прийнято та оброблено понад 28 тисяч звітів
Надходження від ЄСВ склали понад 428 млн. грн. Його платники – роботодавці (юридичні та фізичні особи), що використовують найману працю, приватні підприємці, фізичні особи, які беруть участь у добровільному страхуванні.
Звітність приймається як в паперовому так й електронному вигляді. У жовтні 52% документів були надані платниками за допомогою систем електронного звітування, у цьому місяці ця цифра сягнула 65%. Фахівці Міндоходів очікують, що цей відсоток дедалі збільшуватиметься. При поданні звітності в електронному вигляді необхідно використовувати цифровий підпис. З 1 листопада строк дії електронних ключів подовжений з одного до двох років.
«Позитивний результат кампанії отримано завдяки спільним зусиллям органів Міндоходів та платників, які зуміли переорієнтуватися у зв’язку зі зміною адміністратора єдиного внеску та активно обирали електронну форму звітування. Зі свого боку, для створення комфортних умов подання звітності, Міністерством доходів і зборів України було приведено у відповідність із законодавством нормативні документи, завершено необхідні технічні роботи, реалізовано приймання звітів з єдиного внеску в електронному вигляді на єдину адресу „Інформаційного порталу органів Міндоходів України», - зазначив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Олег Шуба під час прес-конференції.
Отримати інформацію щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування та надання звітності про суми нарахованого ЄСВ можна у Центрах обслуговування платників податків та в податкових інспекціях за місцем реєстрації, адреси яких розміщені на суб-сайті ГУ Міндоходів у Чернігівській області.
Головне управління Міндоходів у Чернігівській області сьогодні докладає максимум зусиль, аби платник податків витрачав мінімум часу на спілкування з інспектором і максимум – на головну діяльність.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.