Більше половини підприємств м.Чернігова прибуткові
Фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування підприємств м.Чернігова, визначених для статистичного спостереження (без малих, сільськогосподарських підприємств та бюджетних установ), за 10 місяців 2011 р. становив 56,1 млн.грн. прибутку (за січень-жовтень 2010р. – 187,5 млн.грн. збитку).
Найбільший прибутковий фінансовий результат одержали підприємства промисловості (107,9 млн.грн.), торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку ( 25,2 млн.грн.).
Позитивні зрушення у формуванні фінансових результатів промисловості спостерігалися на підприємствах із виробництва та розподілення електроенергії, газу та води (214,7 млн.грн. прибутку проти 13,7 млн.грн. збитку рік тому), металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів (2,8 млн.грн. прибутку проти 0,6 млн.грн. збитку).
Частка прибуткових підприємств порівняно з відповідним періодом минулого року зросла на 9,1 відсоткового пункта і становила 55,1%.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression