Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 11:31:39

Міндоходівці Чернігівщини посприяли у офіційному оформленні 2,7 тисяч найманих працівників

26.11.2013   07:38

Працівниками Міндоходів Чернігівської області на постійній основі здійснюються заходи, які направлені на запобігання та упередження використання неоформленої найманої праці у суб’єктів господарювання. Міндоходівці посприяли у офіційному оформленні 2,7 тисяч найманих працівників, до державної реєстрації залучено 774 особи.

До бюджету додатково спрямовано 497,4 тис. грн. податків.

Найбільше незареєстрованих найманих працівників легалізовано в торгівлі – 1554 особи, у сфері автоперевезень – 323, у сфері громадського харчування – 168 осіб, в лісозаготівельній галузі – 208 громадян, в галузі сільського господарства – 101 особу.

Загалом з початку року за рахунок контрольно-перевірочної роботи з питань своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб донараховано майже 8,3 млн. грн. податку.

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала зловмисника за стрілянину у Чернігові 11:28

Вчора ввечері до поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста лунають постріли, ймовірно, з автоматичної зброї. Інформація про постраждалих не надходила.

Співпраця заради результату 11:25

«Ми робимо все, щоб кожна людина відчула, що служба зайнятості поруч – незалежно від того, чи це шукач роботи, чи роботодавець, – сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочої поїздки на Ічнянщину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

25 листопада: цей день в Україні і світі

25 листопада: цей день в Україні і світі 09:23

День 1371 Російська агресія - Day 1371 Russian aggression

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини