Прибутки підприємств області… які вони?
За даними статистичної звітності, підприємствами Чернігівщини (крім підприємств сільського господарства, малого бізнесу та бюджетних установ) за 10 місяців 2011 року отримано прибутковий фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування в сумі 311 млн.грн. (за січень–жовтень 2010р. – 34,9 млн.грн. прибутку).
Проти відповідного періоду минулого року частка прибуткових підприємств зросла на 7 відсоткових пункта і становила 59%.
Основними видами діяльності, які мали вплив на прибутковий фінансовий результат області, були промисловість (345,9 млн.грн.), лісове господарство та пов’язані з ним послуги (14,6 млн.грн.), діяльность у сферах права, бухгалтерського обліку, інжинірингу; надання послуг підприємцям (9,2 млн.грн.).
Позитивне сальдо отримали підприємства м.Прилук, м.Чернігова та 14 районів області, серед них найбільші прибутки мали підприємства Корюківського, Сосницького та Борзнянського районів.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.