Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 19:21:12

Тривають роботи по очищенню області від небезпечних хімікатів

15.12.2011   15:58Агенцiя

14 грудня п.р. при Державній екологічній інспекції у Чернігівській області відбулося засідання Комісії з приймання робіт із забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних до використання пестицидів та тари від них на території Чернігівської області.

У засіданні взяли участь керівники Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області, Управління капітального будівництва облдержадміністрації, представники Обласної санітарно-епідеміологічної станції та УМВС України в Чернігівській області.

Про стан проведення робіт по перезатаренню ХЗЗР в області розповів Голова Комісії – начальник Державної екологічної інспекції в Чернігівській області Бурковський Л.Г.

Держекоінспекцією в Чернігівській області на виконання наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 19.05.2011 року № 158 здійснюється державний контроль за проведенням робіт по перезатаренню та вивезенню за межі області для утилізації безгосподарських та непридатних до використання пестицидів і хімічних засобів захисту рослин.

За період з 17.08.2011 по 14.12.11 року з території Чернігівської області вивезено на утилізацію 400,432 тонни непридатних засобів захисту рослин, з них: за рахунок Державного фонду охорони навколишнього природного середовища – 88,8 тонн; за рахунок Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища – 291,231 тонн.

Наразі роботи по перезатаренню та вивезенню ХЗЗР продовжуються.

Також начальником Управління капітального будівництва облдержадміністрації Бойком А.І. та його заступником Кабенок Т.І. виносилися на розгляд членів Комісії проблемні питання, що виникають в процесі перезатарення та вивезення ХЗЗР та обговорювалися організаційні заходи щодо їх вирішення.

Комісія розглядала питання щодо необхідності проведення додаткової інвентаризації залишків ХЗЗР в межах територій районів з залученням комісій, які були утворені згідно з Дорученням Голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 18.03.2008 року, з метою виявлення залишкових кількостей ХЗЗР та стану їх зберігання по кожному населеному пункту для формування запиту на виділення коштів з Державного та обласного фондів ОНПС на 2012 -2013 роки. Відповідно Головам райдержадміністрацій надано доручення щодо уточнення фактичних даних кількості ХЗЗР у районах.

Для покращення роботи по перезатаренню та вивезенню з території області ХЗЗР Комісія прийняла відповідні рішення.

Тетяна Петрівна Войтенко, головний спеціаліст у зв’язках з громадськістю та ЗМІ Держекоінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.