Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 19:40:49

У Чернігові завершують будівельні роботи на двох об'єктах водовідведення

22.11.2013   12:11

Чернігівський міський голова Олександр Соколов ознайомився з ходом робіт щодо реконструкції і будівництва двох об'єктів водовідведення міста, що мають завершитися до кінця року. Йдеться, зокрема, про будівництво нової каналізаційно-насосної станції на Масанах та реконструкцію каналізаційного колектора по вулиці Ушинського.

За словами міського голови, нова каналізаційна станція враховує перспективи розвитку Масанів і розрахована на значну подальшу забудову мікрорайону. "Це питання перспективи. Ці питання мають вирішувати органи місцевого самоврядування, готуючи мережі до подальшої забудови", - сказав О.Соколов.

Будівництво станції на Масанах підвищить надійність і безперебійність функціонування системи водовідведення. Там встановлено дві сучасні енергоефективні насосні станції німецької фірми "Wilo-EMUport". Чернігів є другим містом в Україні, де впроваджуються технології такого рівня. Це обладнання відповідає європейським стандартам, не потребує постійної присутності обслуговуючого персоналу.

Начальник КП "Чернігівводоканал" Олександр Шкінь повідомив, що загальна вартість проекту становить 16 млн. грн., з яких половину складає вартість обладнання, решта – це вартість матеріалів і будівельних робіт. Виконавцем, за проведеним тендером, є будівельна компанія "УкрСіверБуд". Станцію буде введено в експлуатацію до кінця цього року.

Також КП "Чернігівводоканал" завершує роботи з перекладання лінії каналізаційного колектора довжиною 700 м. Кілька років до цього колектор перебував в аварійному стані, за два попередні роки там було ліквідовано 4 серйозні аварії. Будівництво нового колектору ведеться з використанням сучасних матеріалів – поліетиленових труб, що не піддаються корозії, є стійкими до агресивних середовищ, і мають гарантійний термін експлуатації 50 років. Підрядником у виконанні будівельних робіт визначена корпорація  "Укртрансбуд", яка виграла тендер. Вартість матеріалів і будівельних робіт складає 6,4 млн. грн. О.Шкінь зазначив, що в Чернігові основну, найбільш проблемну, частину каналізаційного колектора вже реконструйовано.

Обидва проекти виконуються за кредитні кошти Світового Банку.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини