Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 05:14:33

У Чернігівській міськраді розглянули фінансові плани комунальних підприємств на 2014 рік

21.11.2013   07:04

19 листопада комісія з аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності та посилення контролю за виконанням умов контрактів під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Андроса розглядала фінансові плани комунальних підприємств міської ради на 2014 рік.

Керівники комунальних підприємств "Чернігівводоканал", "Новозаводське", "Деснянське", "ЖЕК-10", "ЖЕК-13" підводили попередні висновки виконання планів за 2013 рік і ознайомили членів комісії з основними показниками фінансових планів своїх підприємств на наступний рік.

Керівники комунальних підприємств прокоментували основні напрямки діяльності своїх підприємств за минулий рік, відзначили позитивні тенденції розвитку та визначили низку проблем, які потребують посиленої уваги щодо їх вирішення.

 Начальник КП "Чернігівводоканал" Олександр Шкінь зазначив, що підприємство має кращі показники у порівнянні з іншими містами країни, зокрема, по втратах води та розмірах тарифів на послуги водопостачання та водовідведення – серед найнижчих по країні, втім, продуктивність праці на підприємстві - на високому рівні. За його словами, підприємство впевнено тримає позицію серед найкращих підприємств галузі країни.

 Проте, він зауважив, що для безперебійного забезпечення населення якісною водою та надання послуг водовідведення завданням найближчої перспективи підприємства є заміна застарілих водопровідних мереж міста. Підприємство також має приріст зобов`язань, пов`язаних із залученням кредиту Світового банку у 2009 – 2013 роках у сумі 154,8 млн. грн. для реалізації інвестиційної програми.

Керівники ЖЕКів проаналізували основні напрямки діяльності своїх підприємств за минулий рік щодо надання послуг з утримання та ремонту будинків та прибудинкових територій. Найгострішою проблемою вони вважають недостатнє фінансування, адже на утримання або капітальний ремонт житлового фонду не передбачено виділення коштів з державного бюджету. Отже, територіальна громада міста має сподіватися тільки на власні кошти, що виділяються з місцевого бюджету.

 Під час обговорення фінансових планів найбільшу турботу керівників житлово-комунальних підприємств викликали питання приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідність до економічно обґрунтованих розмірів, перегляд визначених норм площ з прибирання прибудинкової території двірниками, достатня наявність снігоприбиральної техніки, зокрема тракторів, напередодні зимового періоду та ін.     

 Комісія погодила фінансові плани вказаних підприємств на наступний рік з відповідними зауваженнями та пропозиціями. Перший заступник міського голови Сергій Андрос звернув особливу увагу керівників комунальних підприємств на ефективність виконання заходів підприємствами комунального господарства з метою надання послуг населенню на належному рівні.

Сергій Андрос також дав доручення керівникам вказаних комунальних підприємств постійно проводити роз'яснювальну роботу з населенням міста щодо переліку та вартості послуг, що надаються.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили два схрони з боєприпасами

На Чернігівщині поліцейські виявили два схрони з боєприпасами 16:47

Поліцейські Корюківського та Чернігівського районів із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили в покинутих будівлях два схрони вибухонебезпечних предметів, облаштовані російськими окупантами.

Патрульні завітали до маленьких жителів одного з сіл Чернігівського району

Патрульні завітали до маленьких жителів одного з сіл Чернігівського району 16:44

Поліцейські дізналися, що у селі чимало дітей. Частина з них з родин, які були змушені переїхати через бойові дії.

Чернігівська ОВА забезпечила доставку гуманітарної допомоги до Іванівської громади

Чернігівська ОВА забезпечила доставку гуманітарної допомоги до Іванівської громади 16:38

Жителі Іванівської територіальної громади — однієї з найбільш постраждалих внаслідок навали російських військ — отримали гуманітарну допомогу від Товариства Червоного Хреста України.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 29 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 29 червня 16:33

У Чернігівській області 29 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Засідання виконкому у Ніжиніській громаді: соціальна допомога, дозволи на МАФи, оздоровлення дітей в Іспанії

Засідання виконкому у Ніжиніській громаді: соціальна допомога, дозволи на МАФи, оздоровлення дітей в Іспанії 16:29

30 червня Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів чергове засідання виконавчого комітету.

АНОНСИ ПОДІЙ